امروز: جمعه 28 شهریور 1399

موسسه علم و هنر میثاق

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و اسلواکی

با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شماره ثبت:31214

 • تلفن

  ۸۱ ۲۱ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • فاکس

  ۴۸ ۲۲ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • ایمیل

  info@europeimmigration.net

مقالات

 • بهترین کشور برای تحصیل فیزیوتراپی

  1399/06/25 - 23:31:14
  بهترین کشور برای تحصیل فیزیوتراپی

  رشته فیزیوتراپی یکی از تخصص های بسیار مهم و ارزشمند در نظام سلامت کشورها به شمار می رود که متخصصان آن نقش شایانی در بازیابی سلامت بیمار ایفا می کنند. به طور دقیق تر متخصصان این رشته حساس که زیرمجموعه رشته های پیراپزشکی به شمار می رود، می بایست با استفاده از دانش و تجربه خود به فعالیت هایی در زمینه مراقبت های بهداشتی و سلامت در راستای بهبود عملکرد اندام‌ های بیماران به ویژه اندام های حرکتی آنان بپردازند. هدف کلی رشته فیزیوتراپی این است که افرادی که برخی اندام‌ های بدنشان به ویژه اندام های حرکتی دچار آسیب شده ه است بتوانند به سطح رفاه فیزیکی و جسمی قبل از دوره آسیب ‌دیدگی نزدیک شده و حتی به همان میزان از سلامت جسمی بازگردند. در واقع این فعالیت ها موجب می شود تا بیماران بتوانند کنترل اندام های حسی و حرکتی خود را دوباره در حد بالایی به دست آورند. برای تحصیل این رشته کشورهای زیادی می ‌توانند به عنوان گزینه ‌های مناسبی برای انتخاب محل تحصیل به شمار روند. یک دانشجو در هنگام انتخاب دانشگاه و کشور محل تحصیل باید فاکتورهای زیادی را در نظر ‌گیرد تا بتواند تحصیل موفق و در پی آن آینده شغلی مناسبی را برای خود رقم بزند. در این مطلب قصد داریم فاکتورهای مختلفی را در مورد شرایط تحصیل فیزیوتراپی در کشورهای مختلف با هم مقایسه کنیم تا مشتاقان تحصیل این رشته در خارج از کشور بتوانند بسته به شرایط خود بهترین کشور برای تحصیل فیزیوتراپی را انتخاب نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل در ایتالیا

  1399/06/24 - 23:33:40
  تحصیل در ایتالیا

  یکی از زیباترین کشورهای اروپایی که از اصلی ترین مقاصد گردشگری در دنیا به حساب می ‌آید، کشور ایتالیا می باشد که به علل مختلفی از جمله تیم های ورزشی فوق العاده قدرتمند در رشته‌ های ورزشی مختلف از جمله فوتبال و والیبال در کشور ما بسیار شناخته شده می باشد. همچنین معماری این کشور نیز بسیار زیبا و منحصر به فرد است و در دنیا دارای شهرت فراوانی می باشد. اما در سال های اخیر به ویژه به علت شرایط اقتصادی که موجب شده تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان برای جوانان ایرانی بسیار سخت و دست نیافتنی شود، این کشور به یکی از اصلی ترین مقاصد مهاجرت تحصیلی برای هموطنانمان به حساب آمده است. در این مطلب قصد داریم به شرایط تحصیل در ایتالیا در رشته های مختلف اشاره نمود.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل در اسپانیا

  1399/06/22 - 21:40:10
  تحصیل در اسپانیا

  کشور اسپانیا بیشتر به جاذبه های توریستی و همچنین تیم های معروف فوتبالیش شهرت دارد. اما این کشور دانشگاه های معتبری نیز داشته که همه ساله میزبان دانشجویان نخبه ای از  سراسر دنیا می باشد. در سالهای اخیر به علت شرایط مناسب تحصیل در اسپانیا به ویژه از نظر شهریه و اعتبار بالای دانشگاه های این کشور، دانشجویان ایرانی زیادی نیز داوطلب تحصیل در این کشور بوده اند. در حقیقت با تحصیل در دانشگاه های معتبر این کشور عضو اتحادیه اروپا می توان از امکان کار پس از تحصیل در کشورهای این اتحادیه برخوردار شد. هزینه های تحصیل در این کشور نیز در مقایسه با اکثر کشورهای اروپایی و به ویژه کشورهای انگلیسی زبان بسیار پایین است، این در حالی است که دانشگاه های اسپانیا از معتبرترین دانشگاه های اروپا و جهان به حساب می آیند. در این مطلب به شرایط تحصیل در اسپانیا می پردازیم

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل در قبرس جنوبی

  1399/06/21 - 11:53:26
  تحصیل در قبرس جنوبی

  یکی از کشورهایی که در سال‌ های اخیر از مقاصد اصلی تحصیلی برای دانشجویان ایرانی مشتاق تحصیل در خارج از کشور محسوب می‌ شود، کشورجمهوری قبرس به پایتختی نیکوزیا می باشد که در دل دریای مدیترانه واقع است. از سال ۱۹۷۴ میلادی که به علت مناقشه میان ترکیه و یونان بخش جنوبی و شمالی این جزیره زیبا و توریستی از هم جدا شدند، بخش جنوبی آن تحت نظارت یونان در آمده و بخش شمالی نیز تحت حاکمیت ترکیه می باشد. از آنجا که کشور یونان عضو اتحادیه اروپا به شمار می رود، بخش جنوبی به بخش اروپایی قبرس شهرت پیدا کرده است‌ و توسط اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است. در این مطلب به شرایط تحصیل در قبرس جنوبی در رشته های مختلف به ویژه رشته های علوم پزشکی که در میان جوانان ایرانی طرفداران فراوانی دارد اشاره می نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های انیمیشن دنیا

  1399/06/15 - 19:17:29
  بهترین دانشگاه های انیمیشن دنیا

  رشته ی انیمیشن در سالهای اخیر بسیار طرفدار پیدا کرده است و هر سال تعداد دانشگاههایی که این رشته را ارائه می دهند بیشتر می شود. والت دیزنی که خود یکی از شرکت های پیشرو در این صنعت بوده، قبل از احداث دانشگاه خود و در هنگام ساختن اولین انیمیشن طولانی یعنی سفید برفی و هفت کوتوله، تمامی انیماتورهای خود را به یک موسسه هنری در کالیفرنیا فرستاد تا تحت آموزش های حرفه ای هنری قرار گیرند. حضور در محیط دانشگاه های انیمیشن خود دارای مزایای فراوانی است که آموزش این رشته بدون حضور در این محیط چنین مواردی را به دانشجویان ارائه نمی دهد. با حضور یافتن در محیط این دانشگاه ها می توان با سازندگان و افراد تاثیر گذار در این صنعت آشنا شد که برای پس از دوره تحصیل و ورود به استودیوهای بزرگ انیمیشن سازی، چنین تجربیات و ارتباطاتی بسیار مفید محسوب خواهد شد. در واقع خود این دانشگاه ها دانشجویان خود را به عنوان انترن به یک استودیو معرفی می کنند و طی چند ماه کارورزی، دانشجو می تواند رزومه ای برای خود ساخته و از آن برای استخدام در سایر استودیوها استفاده کنند و یا در ایده آل ترین شرایط، در همان استودیو مشغول به کار شوند که با توجه به  اهمیت آموزش مناسب در رشته ی انیمیشن، لازم دیدیم برای بالا بردن اطلاعات هموطنان مشتاق تحصیل در آن، به معرفی  بهترین دانشگاه های انیمیشن دنیا بپردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر

  1399/06/14 - 20:39:23
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر

  در روزگاری به سر می بریم که فناوری های نوین مبتنی بر کامپیوتر به تمامی شئون زندگی انسان وارد شده است و تقریبا زندگی امروزی بشر بدون این فناوری ها غیر ممکن می باشد به همین جهت و با توجه به بازار کار رو به رشد آن در اکثر کشورهای دنیا به ویژه کشورهای پیشرفته بسیاری از جوانان از سراسر دنیا از جمله کشور عزیزمان ایران به تحصیل این رشته می پردازند. اما همانطور که ذکر کردیم شرایط بازار کار و میزان رشد قابل دستیابی در این رشته در کشورهای مختلف یکسان نیست و به همین جهت بسیاری از افراد ترجیح می ‌دهند به منظور تحصیل رشته مهندسی کامپیوتر به کشورهای پیشرفته ‌تر مهاجرت تحصیلی نمایند. اما به طور قاطع هیچ کشوری را نمی ‌توان برای مهاجرت تحصیلی برای رشته مهندسی کامپیوتر بهترین گزینه دانست. از این رو پیش از اقدام برای اخذ پذیرش لازم است متقاضیان با شرایط کشورهای مختلف آشنا شده و بسته به شرایط خود بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر را انتخاب نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های دنیا در رشته معماری

  1399/05/24 - 15:10:53
  بهترین دانشگاه های دنیا در رشته معماری

  رشته مهندسی معماری از بهترین و محبوب ترین رشته های فنی مهندسی و در عین حال هنری در دنیا به شمار می رود که به طور معمول ورود به دوره های تحصیل آن در دانشگاه های درجه یک دنیا بسیار دشوار است. زیرا برای ورود به این رشته در دانشگاه های مختلف ظرفیتی محدود در نظر گرفته می شود و تعداد متقاضیان ورود به دوره ها همه ساله بسیار بیشتر از ظرفیت پذیرش است. از این رو بسیاری از دانشگاه ها روش هایی همچون آزمون ورودی را برای مشتاقان ورود به دوره های تحصیل معماری در نظر می گیرند. طبیعتا برای مشتاقان تحصیل این رشته در خارج از کشور، تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا در رشته معماری می تواند ایده آل ترین حالت باشد. اما باید در نظر داشت که موانع بسیاری برای ورود و تحصیل در چنین دانشگاه هایی وجود دارد که به آن ها اشاره می نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های کرواسی

  1399/05/22 - 20:51:47
  بهترین دانشگاه های کرواسی

  همانطور که می دانیم کشور کرواسی به عنوان یکی از از توریستی ترین کشورهای اروپایی و از مقاصد اصلی گردشگری در قاره سبز به شمار می رود و در سالهای اخیر به علت رشد قابل توجه سطح دانشگاه ها در این کشور و سهولت نسبی اخذ پذیرش و همچنین شهریه مناسب دانشگاه های آن، این کشور به عنوان یکی از مقاصد اصلی تحصیلی نیز برای جوانان ایرانی مشتاق تحصیل در خارج از کشور شناخته شده است. تحصیل در کرواسی علاوه بر داشتن مزایای ذکر شده به علت عضویت این کشور در اتحادیه اروپا مزیت دیگری نیز دارد که آن، مورد تایید بودن مدارک دانشگاه‌ های این کشور در کلیه کشورهای عضو این اتحادیه از جمله آلمان و اتریش می باشند. این موضوع بدین معناست که فارغ التحصیلان دوره های تحصیل در کرواسی می توانند پس از اتمام دوره تحصیل خود برای کار در هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا اقدام نمایند و مدارکشان در این کشورها مورد تایید است. زیرا در کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا یک نظام جامع آموزشی مشترک برقرار است. اما طبیعتا تحصیل در بهترین دانشگاه های کرواسی می تواند شانس دستیابی به فرصت های شغلی بهتر را بیش از سایر دانشگاه های این کشور فراهم نماید.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل مهندسی نفت

  1399/05/20 - 16:55:15
  بهترین کشور برای تحصیل مهندسی نفت

  رشته مهندسی نفت که در کشورهای مختلف به اسم های مختلفی از جمله مهندسی پتروشیمی، مهندسی نفت و گاز، مهندسی انرژی، و ... نیز شناخته می شود، از بهترین رشته های مهندسی در دنیا به شمار می رود که همه ساله مشتاقان فوق العاده زیادی برای ورود به آن در دانشگاه های مختلف دنیا اپلای می کنند. برای افرادی که قصد تحصیل رشته مهندسی نفت در خارج از کشور را دارند، تحصیل در دانشگاه های برتر دنیا که در همه نقاط دنیا از اعتبار و ارزش بیشتری برخوردارند، در اولویت قرار دارد. همچنین در کشورهایی که شرایط بازار کار رشته مهندسی نفت بهتر است، طبیعتاً دانشجو از آینده خود اطمینان بیشتری دارد و به همین جهت پیش از اقدام برای اخذ پذیرش باید به خوبی مطالعه نموده و با مقایسه شرایط کشورها بهترین کشور برای تحصیل مهندسی نفت را انتخاب نموده و سپس برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آن کشور اقدام نمود.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های هلند

  1399/05/19 - 23:18:14
  بهترین دانشگاه های هلند

  کشور هلند یکی از کشورهای پیشرفته اروپای غربی به حساب آمده و موسسات آکادمیک و دانشگاههای فوق العاده معتبری را نه تنها در سطح اروپا بلکه در سطح جهان دارا می باشد. به علت اعتبار بالای دانشگاه های این کشور فارغ التحصیلان آنها علاوه بر اینکه شانس کار در کشور هلند را پیدا می ‌کنند، در کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین کشورهای مهاجر پذیر از جمله کانادا، آمریکا، انگلستان، استرالیا، و نیوزلند نیز شانس پیدا کردن کار را دارا خواهند بود و به همین جهت همه ساله عده زیادی از جوانان و سراسر دنیا از جمله کشور عزیزمان ایران برای تحصیل در بهترین دانشگاه های هلند اپلای می کنند.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top