امروز: سه شنبه 1 بهمن 1398

موسسه علم و هنر میثاق

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و اسلواکی

با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شماره ثبت:31214

 • تلفن

  ۸۱ ۲۱ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • فاکس

  ۴۸ ۲۲ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • ایمیل

  info@europeimmigration.net

مقالات

 • تحصیل دندانپزشکی در اسلواکی

  1398/10/30 - 15:10:58
  تحصیل دندانپزشکی در اسلواکی

  رشته دندانپزشکی یکی دیگر از محبوب ترین رشته های تحصیلی در میان جوانان ایرانی است که به علت پول ساز بودن، همه ساله متقاضیان زیادی برای ورود به دانشگاه را به خود اختصاص می دهد. اما طبیعیست که با ظرفیت محدود دانشگاه های علوم پزشکی کشور، بسیاری از ورود به دوره های تحصیل دندانپزشکی باز می مانند. این موضوع بسیاری را برای تحصیل دندانپزشکی در خارج از کشور به ویژه اروپا راغب کرده است و با در نظر داشتن مشکل اخذ مدرک زبان، بسیاری را به این فکر انداخته که به دنبال یافتن دوره های تحصیل پزشکی در اروپا بدون مدرک زبان باشند. برای این افراد بهترین گزینه می تواند تحصیل دندانپزشکی در اسلواکی باشد که در این مطلب قصد داریم به تفصیل به شرایط تحصیل دندانپزشکی در اسلواکی اشاره نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در اسلواکی

  1398/10/23 - 10:23:00
  تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در اسلواکی

  بدون شک یکی از استراتژیک ترین مسائل در زندگی بشر امروزی که دولت ها و حتی سازمان های بین المللی روی آن تمرکز ویژه ای دارند بحث غذاست. تغییرات اقلیمی و مشکلاتی که در اثر آن در بسیاری از نقاط کره زمینه ایجاد شده است، بسیاری از کشورها را در تولید غذای مردمان خود ناتوان کرده و همین مهم اثبات می کند که با محدودیت های بوجود آمده، چاره ای جز استفاده از روش های نوین و مکانیزه و مبتنی بر دانش روز در زمینه کشاورزی و دامپروری و همچنین تهیه و فرآوری محصولات صنایع غذایی وجود ندارد. به همین جهت بسیاری از جوانان به تحصیل در رشته کشاورزی علاقمند هستند و می دانند که بازار کار برای این رشته همواره وجود دارد. البته طبیعیست که بسیاری مشتاقند این رشته را در کشورهای پیشرفته به ویژه کشورهای اروپایی تحصیل کنند تا از دانش روز دنیا بهره مند شوند. تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در اسلواکی به علل مختلفی از جمله شرایط سهل اعطای پذیرش تحصیلی یکی از بهترین گزینه ها برای این افراد به حساب می آید که در ادامه به علل اقبال روز افزون به تحصیل رشته مهندسی کشاورزی در اسلواکی اشاره می کنیم.

  ادامه مطلب ...
 • فلوشیپ پزشکی در آلمان

  1398/10/19 - 11:52:30
  فلوشیپ پزشکی در آلمان

  یکی از موارد تمایز میان پزشکان در روزگار فعلی، داشتن تجربه و تخصص در یک زمینه تخصصی در طبابت است که می تواند آنان را در زمینه خاصی به یک طبیب شاخص تبدیل کند. از این رو بسیاری از پزشکان برای بالا بردن تجربه و دانش خود در یک زمینه خاص به گذراندن دوره های تکمیلی پزشکی روی می آوردند. این دوره های تکمیلی پزشکی را فلوشیپ پزشکی می نامند که هدف اصلی از شرکت در آن ها بالا بردن تجربه و به روز کردن دانش پزشکان است. به همین جهت پزشکان ترجیح می دهند این دوره های تکمیلی را در کشوری بگذرانند که پیشرفته بوده و به روز ترین دانش پزشکی و روش های درمان و همچنین تجهیزات پزشکی در آن کشور موجود باشد. از این رو به عنوان مثال گذراندن دوره های فلوشیپ پزشکی در آلمان  از دوره های بسیار پرمتقاضی است.

   

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه علوم پزشکی خصوصی پاراسلسوس سالزبورگ

  1398/10/26 - 12:02:42
  دانشگاه علوم پزشکی خصوصی پاراسلسوس سالزبورگ

  تحصیل در اتریش در دانشگاه های دولتی این کشور دارای اعتبار بین المللی بسیار فوق العاده ای می باشد و به همین جهت همه ساله مشتاقان زیادی از سراسر دنیا برای تحصیل در کلیه رشته ها از جمله رشته های علوم پزشکی در دانشگاه های این کشور اپلای می کنند. طبیعتا شرایط بسیار سختی که برای اعطای پذیرش به دانشجویان بین المللی در دانشگاه های دولتی اتریش در نظر گرفته شده، موجب شده بسیاری ورود به این دانشگاه ها برایشان در حد غیر ممکن شده باشد. اما کشور اتریش دانشگاه های خصوصی نیز داشته  که اتفاقا اعتبار بین المللی مناسبی هم دارند و ورود به آنان طبیعتا به علت رتبه و اعتبار پایین تر از دانشگاه های دولتی این کشور و همچنین شهریه های بالاتر، بسیار راحت تر است. حتی در زمینه رشته های علوم پزشکی نیز دانشگاه خصوصی در اتریش موجود می باشد که یکی از آنها دانشگاه علوم پزشکی خصوصی پاراسلسوس سالزبورگ است که در زبان انگلیسی آن را Paracelsus Medical University و در زبان آلمانی Paracelsus Medizinische Privatuniversität خوانده می شود و نام اختصاری آن PMU می باشد و در این مقاله سعی داریم به معرفی این دانشگاه بپردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه پاول جوزف شافاریک

  1398/10/15 - 09:47:36
  دانشگاه پاول جوزف شافاریک

  یکی از دانشگاه های معتبر کشور اسلواکی دانشگاه پاول جوزف شافاریک می باشد که آن را در زبان انگلیسی Pavol Jozef Šafárik University و در زبان اسلواک Slovak Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach می نامند. این دانشگاه که در سال 1959 در قالب 5 دانشکده فعالیت خود را شروع کرد، در شهر کوشیتسه واقع شده و وجه تسمیه آن نیز فیلسوف، مورخ و شاعری به همین نام بوده که در قرن نوزدهم از مفاخر کشور اسلواکی به شمار می رفته است.

   

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل پزشکی در اتریش

  1398/10/11 - 11:32:05
  تحصیل پزشکی در اتریش

  می دانیم که بسیاری از جوانان ایرانی مشتاق تحصیل رشته پزشکی هستند و بسیاری از والدین نیز نهایت تلاش خود را می کنند تا فرزندان خود را وارد دوره های تحصیل پزشکی نمایند. با توجه به ظرفیت محدود دوره های تحصیلات  پزشکی در کشورمان، بسیاری از این جوانان متقاضی تحصیل پزشکی در خارج از کشور می باشند. یکی از کشورهایی که همواره بیشترین متقاضی تحصیل را در میان جوانان سراسر دنیا و کشور خودمان دارد، اتریش در قلب اروپاست. اما ورود به دوره های تحصیل پزشکی در اتریش متاسفانه با دشواری های فراوانی همراه است و کمتر کسی می تواند حائز شرایط ورود به این دوره ها باشد.

   

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل پزشکی در اسلواکی

  1398/10/07 - 15:36:12
  تحصیل پزشکی در اسلواکی

  سال هاست به دلایل مختلف از جمله درآمد بالای پزشکان در کشورمان و اختلاف معنا دار سطح درآمدی آنان با سایر اقشار و صنوف جامعه، تب علاقه به تحصیل پزشکی در میان جوانان و همچنین خانواده های آن ها بشدت داغ شده است. طبیعتا ظرفیت دانشگاه های کشور برای تحصیل رشته پزشکی بسیار محدود بوده و بسیاری از مشتاقان تحصیل رشته پزشکی از ورود به این رشته در دانشگاه های کشور باز می مانند. برای این افراد تحصیل پزشکی در خارج از کشور تنها گزینه باقیمانده است و از بین کشورهایی که می توان در آن ها این رشته را تحصیل کرد، شرایط تحصیل پزشکی در اسلواکی با اختلاف خیلی زیادی مناسب تر از خیلی کشورهای دیگر است.

  ادامه مطلب ...
 • فلوشیپ پزشکی در هلند

  1398/09/30 - 13:24:31
  فلوشیپ پزشکی در هلند

  پزشکان و دندانپزشکان گرامی مرتب نیاز دارند علم و دانش خود را به روز کنند و تجربیات خود را در زمینه های تخصصی مدنظرشان بالا ببرند. زیرا علم پزشکی مرتبا در حال پیشرفت است و سکون و در جا زدن با ماهیت این علم سازگاری ندارد. از این رو بسیار لازم است که پزشکان در دوره های تخصصی تکمیلی پزشکی شرکت کنند که بتوانند دانش خود را در زمینه های تخصصی بالا ببرند و همچنین تجربه عینی گرانبهایی بیاندوزند. به همین سبب است که متقاضیان شرکت در دوره های فلوشیپ در خارج از کشور به ویژه کشورهای اروپایی از جمله هلند بسیار زیاد است. زیرا متقاضیان می دانند با گذراندن دوره فلوشیپ پزشکی در هلند می توانند از بروز ترین تکنولوژی های پزشکی در دنیا آگاهی یابند.

  ادامه مطلب ...
 • فلوشیپ پزشکی در لهستان

  1398/09/25 - 15:15:18
  فلوشیپ پزشکی در لهستان

  ابتدا لازم است کمی در مورد خود مفهوم دوره های فلوشیپ پزشکی توضیحاتی ارائه دهیم. فلوشیپ در زمینه رشته های پزشکی و دندانپزشکی به معنای دوره های تکمیلی تخصصی است که پزشکان و دندانپزشکان برای بالا بردن مهارت های علمی خود و همچنین جمع آوری و اندوختن تجربه می گذرانند. موضوع دوره های فلوشیپ پزشکی معمولا مباحث عمده و اصلی هر یک از تخصص های پزشکی می باشد.اما لازم نیست برای فلوشیپ های زیرمجموعه هر یک از تخصص های پزشکی فقط پزشکان متخصص در آن رشته تخصصی شرکت کنند و پزشکان متخصص رشته های دیگر و حتی پزشکان عمومی نیز می توانند در این دوره ها بدون هیچ محدودیتی شرکت کنند. از طرف دیگر معمولا پزشکان دوست دارند این دوره ها را در کشورهای پیشرفته به ویژه کشورهای روپایی بگذرانند. به عنوان مثال گذراندن دوره های فلوشیپ پزشکی در لهستان یکی از گزینه های مناسب است.

   

  ادامه مطلب ...
 • فلوشیپ پزشکی در اسلوونی

  1398/09/20 - 13:18:38
  فلوشیپ پزشکی در اسلوونی

  همان طور که می دانیم پزشکان در روزگار کنونی برای رسیدن به موفقیت شغلی باید وجه تمایزی برای خود نسبت به سایر همکارانشان ایجاد کنند. به همین جهت معمولا آن ها روی یک یا چند موضوع تخصصی زوم کرده و سعی می کنند توان و مهارت خود را در آن افزایش دهند تا به قول معروف در آن زمینه یک پزشک شاخص به حساب بیایند. به همین جهت معمولا این افراد در دوره های تکمیلی تخصصی در زمینه های مورد نظر خود شرکت می کنند که این دوره ها را فلوشیپ پزشکی می نامند. این دوره ها در کشورهای مختلف در دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز درمانی وابسته به آن ها برگزار می شود. شرکت در دوره های فلوشیپ پزشکی در کشورهای اروپایی به طور معمول بیشترین متقاضی را به خود اختصاص  می دهد. دلیل این موضوع واضح است. اولا چون کشورهای اروپایی بهترین دانشگاه های علوم پزشکی را دارا هستند و پزشکان شرکت کننده در این دوره ها می توانند به علم روز پزشکی دنیا دسترسی یابند. از طرف دیگر معمولا در این کشورها به روز ترین تجهیزات پزشکی در مراکز درمانی و بیمارستان ها وجود دارد و پزشکان شرکت کننده در دوره های فلوشیپ پزشکی در اروپا می توانند با جدیدترین تجهیزات پزشکی روز دنیا نیز آشنا شوند.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top