امروز: یکشنبه 15 تیر 1399

موسسه علم و هنر میثاق

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و اسلواکی

با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شماره ثبت:31214

 • تلفن

  ۸۱ ۲۱ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • فاکس

  ۴۸ ۲۲ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • ایمیل

  info@europeimmigration.net

مقالات

 • تحصیل در کرواسی

  1399/04/13 - 23:13:15
  تحصیل در کرواسی

  کرواسی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به شمار می رود که در منطقه بالکان در جنوب مرکزی اروپا قرارگرفته است. این کشور که سابق بر این در کشور فدرال بزرگ یوگسلاوی سابق قرار گرفته بود، امروزه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای تحصیل دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در اروپا به حساب ‌آید. اعتبار دانشگاه ‌های این کشور بسیار بالاست و همچنین اعطای ویزای دانشجویی به دانشجویان ایرانی در این کشور نیز به طور معمول بدون مشکل صورت می پذیرد. در این مطلب به شرایط تحصیل در کرواسی خواهیم پرداخت.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های مجارستان

  1399/04/10 - 23:13:11
  بهترین دانشگاه های مجارستان

  از دلایل اصلی اقبال دانشجویان بین المللی به تحصیل در مجارستان، مناسب بودن رتبه دانشگاه های این کشور در رنکینگ های معتبر بین المللی است. بهترین دانشگاه های مجارستان در رنکینگ های معتبر بین المللی همچون کیو اس، شانگهای و تایمز همواره در میان دانشگاه های برتر دنیا و قاره اروپا، رتبه های بسیار مناسبی را به خود اختصاص می دهند و دانشجویان فارغ التحصیل این دانشگاه ها در رشته های مختلف به طور معمول پس از تحصیل، به راحتی می توانند وارد بازار کار کشورهای برتر اتحادیه اروپا شوند.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل در ترکیه

  1399/04/04 - 23:23:06
  تحصیل در ترکیه

  در سال های اخیر در میان مشتاقان تحصیل در خارج از کشور، یکی از از کشورهایی که به عنوان اصلی ‌ترین مقاصد تحصیلی محسوب می شود، همسایه غربی کشورمان، ترکیه می باشد. دانشگاه های ترکیه رتبه های بین‌ المللی بسیار مناسبی دارند و سال به سال نیز رتبه آنها در رنکینگ های معتبر بین المللی در میان دانشگاه های دنیا با رشد و ارتقاء بیشتر مواجه می ‌شود. همچنین برای ورود به دوره های تحصیل در ترکیه، در دانشگاه‌های مختلف این کشور، مشکلاتی که معمولاً دانشجویان ایرانی برای ورود به دوره های تحصیل در بسیاری از کشورها دارند وجود ندارد. به عنوان مثال هنگام اخذ ویزای دانشجویی ترکیه مشکل خاصی برای دانشجویان ایرانی پیش نمی آید و پروسه وقت گیر اخذ ویزا و وقت سفارت برای تحصیل در ترکیه پیش روی دانشجویان ایرانی قرار ندارد که این مزیت ترکیه نسبت به بسیاری از کشورها می باشد. همچنین در بسیاری از دانشگاه‌های این کشور امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد و و جوانان ایرانی از این نظر نیز در صورت انتخاب ترکیه به عنوان محل تحصیل، با مشکلی مواجه نخواهند بود.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل رشته فناوری اطلاعات در اسلواکی

  1399/04/02 - 10:22:38
  تحصیل رشته فناوری اطلاعات در اسلواکی

  امروزه با توجه به اینکه تکنولوژی های نوین مبتنی بر فضای مجازی و اینترنت تأثیر بسیار زیادی در زندگی انسان گذاشته و سبک زندگی بشر را تغییر داده است، ارزش رشته‌ هایی چون مهندسی فناوری اطلاعات یا IT به خوبی و به طور ملموس حس می شود. در قرن ۲۱ ام بسیاری از نیاز های انسان با هزینه ای کمتر سرعت بیشتر و بعضاً با کیفیت بالاتر از روش هایی نوین که زیرساخت های آن توسط فناوری اطلاعات و در بستر اینترنت فراهم شده است، تامین می گردد و زمینه اشتغالزایی فراوانی نیز در این زمینه وجود دارد. با توجه به کاربردهای فراوان این رشته در زندگی انسان امروزی اشتیاق به تحصیل این رشته در میان جوانان در سراسر دنیا و همچنین کشور عزیزمان ایران بسیار بالاست. از این رو بسیاری از جوانان حتی برای تحصیل در این رشته به خارج از کشور نیز مراجعه می کنند. دوره های تحصیل رشته فناوری اطلاعات در اسلواکی می تواند از بهترین گزینه ها برای علاقمندان این رشته به شمار آید.

  ادامه مطلب ...
 • رتبه بندی دانشگاه های جهان 2021

  1399/03/31 - 14:33:35
  رتبه بندی دانشگاه های جهان 2021

  همه ساله موسسات مختلف بین المللی، رتبه بندی دانشگاه های جهان را بر اساس معیارهایی که برای خود در نظر می گیرند ارائه می نمایند که معتبرترین رنکینگ ها همه ساله توسط موسسه های تایمز، کیو اس و شانگهای ارائه می گردد. به طور معمول دانشجویان بین المللی هنگام انتخاب محل تحصیل خود، این رتبه بندی ها را ملاک عمل قرار می دهند. همچنین وزارت بهداشت و وزارت علوم کشورمان نیز که هر سال لیست دانشگاه های مورد تایید خود در خارج از کشور را ارائه می دهند، یکی از اصلی ترین معیارها برایشان همین رتبه بندی های معتبر می باشد. رتبه بندی دانشگاه های جهان 2021 که اخیرا توسط موسسه کیو اس اعلام شده جدید ترین و به روز ترین رنکینگ برترین دانشگاه های دنیاست که بر اساس معیارهای این موسسه تدوین و ارائه شده است.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل داروسازی

  1399/03/27 - 23:47:38
  بهترین کشور برای تحصیل داروسازی

  همواره تب تحصیل رشته های مرتبط با بخش بهداشت و درمان و علوم پزشکی در میان جوانان ایرانی بسیار بالا بوده و در سال های اخیر به علت فاصله معنادار درآمد متخصصان این رشته ها با میانگین درآمد سایر اقشار جامعه، این اشتیاق افزایش نیز پیدا کرده است. یکی از محبوب ترین این رشته ها، رشته داروسازی است که عده زیادی از جوانان کشورمان همه ساله برای ورود به این رشته در دانشگاه های کشور تلاش می کنند. طبیعتاً ظرفیت پذیرش دانشگاه های کشورمان برای این رشته نیز دارای محدودیت های خاص خود می باشد و بسیاری از این افراد که مشتاق تحصیل در رشته داروسازی هستند موفق به ورود به دانشگاه های داخل کشور نمی شوند. اما برخی از این عزیزان سختی تحصیل در خارج از کشور و مشکلات و هزینه ‌های آن را به جان خریده و برای اخذ پذیرش از دانشگاه های سایر کشورهای دنیا و تحصیل داروسازی در خارج از کشور اقدام می ‌کنند. برای این افراد یکی از مهمترین مسائل دانستن بهترین کشور برای تحصیل داروسازی است.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی عمران

  1399/03/23 - 22:32:04
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی عمران

  یکی از محبوب ترین و پر متقاضی ترین رشته های فنی مهندسی در دانشگاه های سراسر دنیا رشته مهندسی عمران می باشد که دانشگاه های برتر دنیا دوره های آن را در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می نمایند. از آنجا که محصول کار متخصصان این رشته از جمله ساختمان ها، جاده ها، پل ها، سدها، و حتی دیوارها همه روزه در دسترس و در معرض دید تمامی مردم قرار دارد، بسیاری از جوانان در هنگام انتخاب رشته مجذوب ویژگی های آن شده و برای آینده زندگی خود رشته مهندسی عمران را بر می گزینند. بسیاری از جوانان از سراسر دنیا مشتاق تحصیل این رشته فنی در کشورهای صنعتی پیشرفته هستند. برخی از جوانان ایرانی نیز همه ساله به علل مختلف از جمله امکان کار در خارج از کشور پس از تحصیل، برای تحصیل مهندسی عمران در خارج از کشور اقدام نموده و سعی می ‌کنند از بهترین دانشگاه ممکن پذیرش تحصیلی دریافت نموده و به تحصیل این رشته در کشورهای پیشرفته مشغول گردند. برای این افراد یکی از اصلی ترین مسائل این است که که بدانند بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی عمران کدام است. به طور خلاصه در همین ابتدای امر باید ذکر شود که نمی توان برای همه متقاضیان تحصیل مهندسی عمران در خارج از کشور یک نسخه تجویز نمود. در واقع بهترین کشور برای تحصیل در رشته مهندسی عمران بسته به شرایط فرد متقاضی تحصیل تعیین می شود و برای هر فرد، کشوری خاص می ‌تواند مناسب باشد. در ادامه به فاکتورهای اساسی در این زمینه و شرایط هر یک از کشورهای مطرح در زمینه مهندسی عمران اشاره می کنیم تا هموطنان عزیز با اطلاعات کافی و بسته به شرایط خود بتوانند محل تحصیل خود را انتخاب نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل داروسازی در اتریش

  1399/03/19 - 17:52:01
  تحصیل داروسازی در اتریش

  داروسازی یکی از پرطرفدارترین رشته های تحصیلی در میان جوانان ایرانی به شمار می رود که به مانند پزشکی و دندانپزشکی همه ساله عده زیادی به علت محدودیت ظرفیت دانشگاه های کشور، موفق به ورود به دوره های تحصیلی آن نمی شوند. برخی از این افراد علیرغم شرایط سخت موجود، به فکر تحصیل داروسازی در خارج از کشور می‌افتند. به علل مختلف، در میان گزینه های موجود تحصیل داروسازی در اتریش می تواند یکی از بهترین ها کشور ها برای بسیاری از آنان به شمار رود.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین دانشگاه های مهندسی جهان

  1399/03/17 - 21:52:34
  بهترین دانشگاه های مهندسی جهان

  همه ساله موسسات معتبر رتبه بندی دانشگاه ها علاوه بر اعلام رتبه کلی برترین دانشگاه های دنیا، در زمینه های مختلف تخصصی نیز به اعلام رنکینگ می پردازند. به عنوان مثال لیست بهترین دانشگاه های مهندسی جهان، بهترین دانشگاه های مدیریت جهان، بهترین دانشگاه های پزشکی جهان و همچنین بهترین دانشگاه های جوان دنیا همه ساله توسط موسسات معتبری چون تایمز و QS اعلام می گردد. برای مشتاقان تحصیل در خارج از کشور علاوه بر در نظر گرفتن رتبه کلی دانشگاه، رتبه دانشگاه در موضوع رشته مورد نظر نیز باید ملاک انتخاب قرار گیرد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای تحصیل در رشته طراحی لباس

  1399/03/01 - 00:18:13
  بهترین کشور برای تحصیل در رشته طراحی لباس

  یکی از رشته های بسیار پرطرفدار در دنیا که همه ساله تعدادی زیادی از جوانان برای ورود به دوره های دانشگاهی آن رقابت می کنند، رشته طراحی لباس، مد و فشن می باشد که در سال‌ های اخیر در کشور خودمان نیز توجه فراوانی به آن شده است. با دقت به میزان گردش مالی بازار پوشاک و مد در سراسر دنیا می توانیم ارزش و اهمیت این گونه رشته ها را بیش از پیش دریابیم. به همین علت است که کشورهای مختلف در زمینه آموزش طراحان مد و لباس؛ سرمایه گذاری فراوانی در محیط های آکادمیک انجام می دهند تا بتوانند طراحانی زبده و خلاق با ایده های مناسب را پرورش دهند. خوشبختانه در چند سال گذشته در کشور خودمان نیز با توجه بیشتری که به امر تولید و طراحی لباس و همچنین تشکیل برندهای پوشاک صورت گرفته؛ انگیزه بیشتری برای جوانان برای تحصیل در این رشته ایجاد شده است و بسیاری از جوانان کشورمان حتی قصد تحصیل رشته طراحی لباس را در خارج از کشور دارند. برای آنان دانستن اینکه بهترین کشور برای تحصیل در رشته طراحی لباس کدام است یک مبحث کاملا جدی به شمار می رود. زیرا قطعاً فردی که قصد دارد برای تحصیل یک رشته جلای وطن کند، ترجیح می دهد، اولا در کشوری که بهترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی را برای رشته فوق داراست، تحصیل کرده و و ثانیا بازار کار این رشته در کشور مورد نظر است. زیرا برخی از این افراد پس از تحصیل نیز در کشور فوق باقی مانده و به کار مشغول می شوند. همچنین شهریه تحصیل این رشته در کشورهای مختلف بسیار متفاوت است و هر دانشجویی بسته به میزان تمکن مالی خود و خانواده اش معمولا به انتخاب محل تحصیل اقدام می کند. در این مطلب به شرایط برخی کشورها اشاره می نماییم تا مشتاقان این رشته بتوانند بهترین کشور برای تحصیل در رشته طراحی لباس که مناسب شرایط آنان است را به راحتی انتخاب نمایند.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top