امروز: چهارشنبه 20 فروردین 1399

موسسه علم و هنر میثاق

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و اسلواکی

با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شماره ثبت:31214

 • تلفن

  ۸۱ ۲۱ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • فاکس

  ۴۸ ۲۲ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • ایمیل

  info@europeimmigration.net

مقالات

 • تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش

  1399/01/18 - 13:01:34
  تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش

  از گذشته تا کنون اتریش به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان ایرانی به حساب می آمده و همه ساله عده زیادی از جوانان هموطن ما برای تحصیل در دانشگاه های اتریش اپلای می کنند. طبیعتا علاوه بر ارزش و اعتبار بالای تحصیل در دانشگاه های اتریش و رتبه عالی دانشگاه های این کشور، رایگان بودن تحصیل در اتریش دیگر دلیل اصلی اقبال دانشجویان ایرانی به تحصیل در این کشور اروپایی بوده است. اما در سال های اخیر که قوانین اتریش بسیار سختگیرانه تر شده و بدون مدرک زبان آلمانی شانسی برای ورود به دانشگاه های دولتی این کشور وجود ندارد و امکان اخذ ویزا برای گذراندن دوره های کالج زبان آلمانی به جای ارائه مدرک زبان در این کشور هم بسیار کاهش یافته، استفاده از شرایط سهل تر تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش راهکار دیگری است که پیش روی مشتاقان تحصیل در این کشور قرار دارد.

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه ماتی بل در بانسکا بیستریتسا

  1399/01/15 - 09:45:59
  دانشگاه ماتی بل در بانسکا بیستریتسا

  یکی دیگر از دانشگاه های خوب و معتبر کشور اسلواکی دانشگاه ماتی بل در بانسکا بیستریتسا می باشد که آن را در زبان انگلیسی Matej Bel University in Banská Bystrica و در زبان اسلواک Univerzita Mateja Bela نامیده و به اختصار UMB نیز خطاب می کنند و از دانشگاه های جوان این کشور به حساب می آید. این دانشگاه که یک دانشگاه دولتی به شمار می رود، میزبان حدود 15 هزار دانشجو از خود کشور اسلواکی و سایر کشورهای دنیاست که در رشته های مختلف و مقاطع تحصیلی مختلف اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در آن مشغول به تحصیل هستند.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل فیزیوتراپی در اسلواکی

  1399/01/13 - 09:33:10
  تحصیل فیزیوتراپی در اسلواکی

  رشته فیزیوتراپی از مهم ترین رشته های پیراپزشکی به شمار می رود که در بهبود سلامت بیماران بسیار کاربردی است و از رشته های بسیار بسیار ارزشمند در سراسر دنیا و به ویژه کشورهای پیشرفته به شمار می رود. در این رشته دامنه وسیعی از خدمات مانند عضلات، رباط ها، مسائل مربوط به ناتوانی های جسمی و حرکتی، و ... مورد توجه است و با تمرینات، آبرسانی، ماساژ و سایر روش ها به بهبود سریع تر افراد کمک شایانی می شود. از این رو بسیاری از جوانان علاقمند حاضرند این رشته را در خارج از کشور به ویژه کشورهای اروپایی تحصیل کنند. یکی از گزینه های پیش رو برای مشتاقان تحصیل این رشته در اروپا، تحصیل فیزیوتراپی در اسلواکی است.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل اقتصاد در اتریش

  1399/01/11 - 09:18:32
  تحصیل اقتصاد در اتریش

  به طور کلی رشته هایی چون اقتصاد و مدیریت در کشورهای پیشرفته اروپایی با بیشترین اقبال برای ورود به دوره های تحصیلات دانشگاهی مواجهند. همانطوری که در ایران اقبال به ورود به رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و بعد از آن رشته های فنی مهندسی بیشتر است، رشته هایی مانند اقتصاد در کشورهای اروپایی مانند اتریش متقاضیان بیشتری دارند. البته این بدین معنا نیست که رشته های علوم پزشکی و مهندسی در این کشورها متقاضی کمی دارد. بلکه به بیان بهتر می توان گفت، در میان جوانان بومی این کشورها اقبال به ورود به چنین رشته هایی بیشتر است. زیرا درآمد این رشته ها خیلی بالاست و از پرستیژ اجتماعی بسیار بالایی نیز در این کشورها برخوردارند. برخی از جوانان ایرانی مشتاق تحصیل در رشته هایی چون اقتصاد هم برای تحصیل این رشته ها همه ساله سعی می کنند از دانشگاه های کشورهایی چون اتریش پذیرش دریافت کنند. در این مطلب به شرایط تحصیل اقتصاد در اتریش اشاره می کنیم. با ما همراه باشید.

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه فیلسوف کنستانتین در نیترا

  1399/01/09 - 10:40:16
  دانشگاه فیلسوف کنستانتین در نیترا

  اسلواکی دانشگاه های فراوانی دارد که خوشتبختانه اخیرا و در لیست اعلام شده دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران برای سال 2020 2020، نام 12 مورد از آن ها دیده می شود. یکی از این دانشگاه ها که در لیست جدید به تایید وزارت علوم ایران قرار گرفته است دانشگاه فیلسوف کنسانتین در نیترا می باشد که در زبان انگلیسی University of Constantine the Philosopher in Nitra و در زبان اسلواک Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre نامیده می شود. دانشگاه فیلسوف کنستانتین اسلواکی دانشگاهی عمومی به شمار رفته و در شهر نیترا در جنوب غربی کشور اسلواکی واقع شده است.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل فیزیک در اسلواکی

  1399/01/07 - 09:36:34
  تحصیل فیزیک در اسلواکی

  رشته های علوم پایه در سراسر دنیا بیشتر مورد علاقه افراد نخبه و علاقمند علم و دانش هستند. این رشته ها بیشتر پژوهش محور هستند و البته کاربردهای فراوانی نیز در رشته های دیگر به ویژه رشته های فنی مهندسی دارند. به عنوان مثال می توان رشته فیزیک را پایه بسیاری از رشته های فنی مهندسی چون مکانیک و عمران دانست. در حقیقت محاسبات مهندسی در این رشته ها بدون کاربرد قوانین فیزیک غیر ممکن است. از این رو بسیاری از جوانان جویای دانش حتی برای تحصیل این رشته به کشورهای دیگر، به ویژه کشورهای اروپایی می روند. در میان کشورهای اروپایی، فرصت تحصیل فیزیک در اسلواکی می تواند فرصتی مغتنم به حساب آید. زیرا برای اخذ پذیرش ورود به دوره های تحصیل فیزیک در اسلواکی موانعی چون ارائه مدرک زبان که در اکثر کشورهای اروپایی جلوی پای داوطلبین قرار داده شده است، موجود نمی باشد.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل حسابداری در اتریش

  1399/01/05 - 11:23:41
  تحصیل حسابداری در اتریش

  حسابداری یکی از رشته های بسیار کاربردی و پرطرفدار در سراسر دنیاست که معمولا فارغ التحصیلان آن شانس مناسبی برای یافتن کار دارند و در اکثر کشورهای دنیا دارای بازار کار بسیار مناسبی است؛ بطوری که برخی حتی حاضرند این رشته را در خارج از کشور تحصیل کنند. در کشورهای اروپایی مانند اتریش این رشته از بهترین و پرمتقاضی ترین رشته های دانشگاهی محسوب می شود و از این رو دانشگاه های این کشور جهت اعطای پذیرش تحصیل در رشته حسابداری با خیل کثیری از متقاضیان روبرو می شوند و چاره ای به جز برگزاری آزمون ورودی برای آن ها باقی نمی ماند. به همین علت متقاضیان تحصیل حسابداری در اتریش باید از قبل خود را به خوبی به زبان آلمانی مسلط کرده و برای شرکت در آزمون ورودی دوره های تحصیل حسابداری در اتریش خود را آماده کنند.

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه ترناوا اسلواکی

  1399/01/03 - 11:57:09
  دانشگاه ترناوا اسلواکی

  یکی از دانشگاه های دیگر کشور اسلواکی که رتبه مناسبی داشته و از اعتبار بین المللی خوبی برخوردار است، دانشگاه ترناوا می باشد که آن را در زبان انگلیسی University of Trnava و در زبان اسلواکی Trnavská univerzita v Trnave می خوانند. دانشگاه ترناوا اسلواکی یک دانشگاه دولتی در این کشور به حساب می آید که در حال حاضر میزبان حدود 5000 دانشجو از سراسر دنیا در رشته های مختلف و مقاطع تحصیلی مختلف اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مدیریت در اسلواکی

  1399/01/01 - 11:06:01
  تحصیل مدیریت در اسلواکی

  در کشورهای پیشرفته به ویژه کشورهای عضو اتحادیه اروپا رشته هایی مانند مدیریت بسیار بیش از کشور ما مورد توجه قرار دارند و برای ورود به آن ها رقابت بسیاری وجود دارد. در این کشورها به طور عمومی برای ورود به رشته های دانشگاهی آزمون ورودی یا کنکور وجود ندارد، اما برای برخی رشته ها که متقاضیان زیادی برای اخذ پذیرش دارند، آزمون ورودی نیز در نظر گرفته می شود و طبیعتا یکی از این رشته ها مدیریت است. در سال های اخیر جوانان ایرانی بیشتری نیز نسبت به این رشته اقبال نشان داده و بسیاری نیز حتی برای تحصیل این رشته به کشورهای دیگر می روند. یکی از گزینه های مناسب برای این عزیزان تحصیل مدیریت در اسلواکی می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه آزاد

  1398/12/26 - 11:31:32
  تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه آزاد

  اتریش به عنوان یکی از کشورهای صنعتی اتحادیه اروپا دارای دانشگاه های بسیار معتبر و پویایی می باشد و ارتباط تنگاتنگ میان دانشگاه با صنعت در کشور اتریش به وضوح دیده می شود و این خود می تواند موتور محرکی برای صنعت اتریش به حساب آید. پژوهش های علمی در دانشگاه های این کشور بر اساس نیازهای صنایع و سایر سازمان ها انجام شده و کاملا کاربردی می باشد. از این رو بسیاری از جوانان ایرانی نیز مشتاق این هستند که تجربه تحصیل در چنین اتمسفری را داشته باشند. اما در این کشور محدودیت هایی برای ورود دانشجویان ایرانی در نظر گرفته شده است. یکی از این محدودیت ها، عدم امکان تحصیل در اتریش با مدرک دانشگاه آزاد است.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top