امروز: چهارشنبه 24 مهر 1398

موسسه علم و هنر میثاق

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و اسلواکی

با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شماره ثبت:31214

 • تلفن

  ۸۱ ۲۱ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • فاکس

  ۴۸ ۲۲ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • ایمیل

  info@europeimmigration.net

مقالات

 • تحصیل معماری در اسلواکی

  1398/07/19 - 10:14:31
  تحصیل معماری در اسلواکی

  اگر در خیابان های شهر براتیسلاوا پایتخت اسلواکی قدم بزنید، بناهای بسیار زیبایی که معماری شبیه معماری فاخر شهر وین اتریش دارند را در این شهر مشاهده می فرمایید که این موضوع به علت قرابت فرهنگی این دو کشور همسایه است و بد نیست بدانیم که   اسلواکی مدتهای طولانی بخشی از کشور امپراتوری اتریش-مجارستان بوده و تقریبا ۹۰ سال است که از آن مستقل شده است و طبیعی است که فرهنگ اتریش روی بخش های مختلف این کشور از جمله معماری و شهرسازی تاثیر گذاشته باشد. همان طور که می دانیم اتریش را مهد هنر و معماری در اروپا می دانند و به همین جهت بسیاری از جوانان علاقه مند تحصیل معماری در اروپا، دانشگاه های اتریش را برای تحصیل خود انتخاب می کنند. اما با توجه به لزوم تسلط به زبان آلمانی و ارائه مدرک زبان برای ورود به دانشگاه های اتریش، و البته شرایط مناسب تحصیل معماری در اسلواکی، تحصیل در این رشته در دانشگاه های اسلواکی می تواند گزینه مناسبی برای مشتاقان تحصیل معماری در اسلواکی باشد.

   

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مهندسی شیمی در اتریش

  1398/07/15 - 14:50:34
  تحصیل مهندسی شیمی در اتریش

  رشته مهندسی شیمی از رشته های بشدت کاربردی است که در زمینه های مختلف زندگی بشر کاربردی چشمگیر و غیر قابل چشم پوشی پیدا کرده است. زمینه هایی چون، کشاورزی و صنایع غذایی، تولید مصالح ساختمانی، چرخه تولید صنایع مختلف، صنعت نفت، داروسازی و ... تنها بخشی از گستره وسیع فعالیت هایی است که در حیطه تخصصی مهندسی شیمی قرار می گیرد و در حقیقت از علومی به شمار می رود که علوم دیگر به شکل غیر قابل انکاری به آن وابسته هستند. در واقع به همین جهت بازار کار رشته مهندسی شیمی در کلیه کشورهای پیشرفته دنیا که صنایع پویا و اقتصاد باروری دارند، بسیار پرطرفدار است. یکی از این کشورها که بازار کار مناسبی برای رشته مهندسی شیمی دارد، کشور پیشرفته و صنعتی اتریش می باشد و به همین جهت هم همه ساله عده زیادی از جوانان از سراسر دنیا برای تحصیل مهندسی شیمی در اتریش اپلای می کنند. در این مطلب قصد داریم به مزایا و شرایط تحصیل مهندسی شیمی در اتریش اشاره کنیم.

   

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مهندسی برق در اسلواکی

  1398/07/12 - 09:20:40
  تحصیل مهندسی برق در اسلواکی

  رشته مهندسی برق یکی از محبوب ترین رشته های تحصیلی در سراسر دنیا می باشد و برای ورود به دانشگاه های برتر در این رشته تحصیلی رقابت زیادی وجود دارد. در کشور خودمان هم معمولا اکثر افرادی که در کنکور ریاضی فیزیک بالاترین رتبه ها را بدست می آورند، تحصیل در رشته مهندسی برق در دانشگاه های مطرح کشور را برای خود انتخاب می نمایند. اما بسیاری نیز تحصیل مهندسی برق در خارج از کشور را برای خود مناسب می دانند و سعی می کنند کشوری مناسب که شرایط مناسبی از نظر اعطای پذیرش داشته باشد و همچنین هزینه تحصیل در آن سنگین نباشد و در عین حال اعتبار دانشگاه های آن هم مناسب باشد را برای تحصیل خود انتخاب نمایند. برای این عزیزان، تحصیل مهندسی برق در اسلواکی یک گزینه بسیار ایده آل به حساب می آید.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مهندسی عمران در اسلواکی

  1398/07/09 - 12:03:21
  تحصیل مهندسی عمران در اسلواکی

  یکی از کشورهای اروپای مرکزی که دانشگاه های معتبری داشته وهزینه تحصیل در آن مناسب و شرایط نسبتا مناسب تری برای اعطای پذیرش تحصیلی نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد، کشور زیبای اسلواکی می باشد. یکی از اصلی ترین مزیت هایی که تحصیل در اسلواکی را مورد توجه علاقمندان تحصیل در اروپا قرار داده، عدم نیاز به ارائه مدرک زبان می باشد. می دانیم که در سال های اخیر اخذ مدرک آیلتس به یکی از اصلی ترین معضلات به ویژه برای جوانان ایراتی متقاضی تحصیل در خارج از کشور تبدیل شده است. اما دانشگاه های کشور اسلواکی که در آن ها دوره های تحصیلی زیادی به زبان انگلیسی ارائه می شود، بدون نیاز به ارائه مدرک زبان آیلتس به متقاضیان پذیرش می دهند. در میان رشته های تحصیلی، تحصیل مهندسی عمران در اسلواکی از پرمتقاضی ترین ها  رشته ها به حساب می آید. در ادامه بیشتر به شرایط تحصیل مهندسی عمران در اسلواکی می پردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مهندسی مکانیک در اسلواکی

  1398/07/04 - 12:45:09
  تحصیل مهندسی مکانیک در اسلواکی

  کشور اسلواکی در مجاورت کشور صنعتی اتریش واقع شده و خود این کشور هم دارای کارخانجات صنعتی متعددی می باشد. بسیاری از شرکت های خودروسازی مانند کیا از کره جنوبی و فولکس واگن آلمان در این کشور کارخانه دارند. پس این کشور خود به نوعی صنعتی بوده و تحصیل مهندسی مکانیک در اسلواکی می تواند گزینه مناسبی برای علاقه مندان تحصیل مهندسی مکانیک در خارج از کشور محسوب شود

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مهندسی کامپیوتر در اتریش

  1398/07/04 - 12:42:35
  تحصیل مهندسی کامپیوتر در اتریش

  امروزه کامپیوتر و وسایل و تجهیرات مرتبط با آن بخش لاینفک زندگی انسان شده اند و بسیاری از کارها بدون کامپیوتر شاید انجام پذیر نیست و به همین سبب رشته مهندسی کامپیوتر از مهم ترین و کاربردی ترین رشته های تحصیلی به شمار می رود. بسیاری از جوانان ترجیح می دهند این رشته را در یک کشور بسیار پیشرفته تحصیل کنند و به همین جهت برای این عزیزان تحصیل مهندسی کامپیوتر در اتریش یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مهندسی برق در اتریش

  1398/07/04 - 12:39:33
  تحصیل مهندسی برق در اتریش

  یکی از محبوب ترین رشته های تحصیلی در کشورمان و از بهترین و کاربردی ترین رشته های فنی مهندسی در دنیا، رشته مهندسی برق است که در کشور خودمان هم برای ورورد به آن رقابت بسیار شدیدی همه ساله میان داوطلبان برقرار است. برای مشتاقان تحصیل مهندسی برق در خارج از کشور، یکی از بهترین گزینه ها تحصیل مهندسی برق در اتریش است.

  ادامه مطلب ...
 • دانشکده خصوصی کسب و کار لادر

  1398/07/04 - 11:42:47
  دانشکده خصوصی کسب و کار لادر

  یکی از دانشگاه های جوان کشور اتریش دانشکده خصوصی کسب و کار لادر می باشد که در زبان انگلیسی lauder business school خوانده می شود و در سال 2003 در شهر وین پایتخت اتریش تاسیس شده است و اعتبارنامه آن  در ژوئن سال 2007 اعطا گشته است. به صورت مخفف نام این دانشگاه را LBS می گویند. این دانشگاه یکی دانشگاه های علمی کاربردی یا فاخ هوخ شوله های برتر کشور اتریش محسوب می شود که فارغ التحصیلان آن در زمینه کسب و کار و کارآفرینی و مدیریت اینقدر آبدیده می شوند که حتی در حین تحصیلات خود می توانند به  کارآفرینی و ایجاد کسب و کار دست بزنند و در پایان تحصیل هم به سرعت جذب شرکت های مختلف می شوند.

  ادامه مطلب ...
 • فلوشیپ پزشکی در بلژیک

  1398/06/07 - 11:18:55
  فلوشیپ پزشکی در بلژیک

  یکی از آرام ترین کشورهای اروپایی برای زندگی بلژیک می باشد که از همه نظر می توان آن را کشوری مناسب و توسعه یافته محسوب کرد. هرگاه از شرایط مناسب زندگی در کشوری صحبت به میان آید ناخودآگاه به یاد درآمد بالای مردم آن کشور میفتیم. اما یکی دیگر از شاخص های مهم توسعه یافتگی کشورها بحث بهداشت و درمان و سلامت است و کشورهای توسعه یافته معمولا دارای امکانات بهداشت و درمان بسیار مناسب و سیستم سلامت و درمان بسیار فراگیر و در دسترس برای همه هستند. بلژیک دقیقا دارای چنین سیستمی می باشد و از نمونه های موفق در اروپا به شمار می رود. به همین جهت گذراندن یک دوره تکمیلی پزشکی برای پزشکان سراسر دنیا در چنین کشور پیشرفته ای می تواند یک فرصت عالی و مغتنم محصوب گردد. از این رو پزشکان زیادی مترصد گذراندن دوره فلوشیپ پزشکی در بلژیک هستند.

  ادامه مطلب ...
 • کنسرواتوار عالی موسیقی وین

  1398/06/27 - 15:10:56
  کنسرواتوار عالی موسیقی وین

  بسیار واضح و مبرهن است برای هر فردی که قصد تحصیل موسیقی در خارج از کشور را دارد، بهترین و رویایی ترین گزینه کشور اتریش است. در کشور اتریش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بسیار معتبر و متنوعی دوره های تحصیل موسیقی را ارائه می دهند. یکی از این ها کنسرواتوار عالی موسیقی وین نام دارد که در این مطلب به معرفی اجمالی آن می پردازیم.

   

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top