امروز: شنبه 16 آذر 1398

موسسه علم و هنر میثاق

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و اسلواکی

با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

شماره ثبت:31214

 • تلفن

  ۸۱ ۲۱ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • فاکس

  ۴۸ ۲۲ ۶۶ ۸۸ - (۰۲۱)

 • ایمیل

  info@europeimmigration.net

مقالات

 • دانشگاه علوم پزشکی اینسبروک

  1398/09/16 - 10:39:34
  دانشگاه علوم پزشکی اینسبروک

  یکی از بهترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور اتریش دانشگاه علوم پزشکی اینسبروک می باشد که در زبان آلمانی به نام Medizinische Universität Innsbruck شناخته شده و در زبان انگلیسی نیز به Medical University of Innsbruck معروف است. در این مطلب قصد داریم به معرفی دانشگاه علوم پزشکی اینسبروک پرداخته و شرایط تحصیل در آن را نیز اشاره نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل رشته مهندسی پزشکی در اسلواکی

  1398/09/09 - 16:24:39
  تحصیل رشته مهندسی پزشکی در اسلواکی

  یکی از رشته هایی که برای ورود به آن در کشورمان متقاضی زیادی وجود دارد و بسیاری از جوانان هم حتی حاضرند برای تحصیل آن به خارج از کشور بروند، مهندسی پزشکی می باشد. در واقع رشته مهندسی پزشکی یکی از با پرستیژ ترین رشته های مهندسی به حساب آمده و از نظر آینده شغلی نیز به ویژه در کشورهای صنعتی رشته ای فوق العاده به حساب می آید. البته در کشور خودمان هم به ویژه در سال های اخیر خوشبختانه صنایع تجهیزات پزشکی رشد نسبتا مناسبی داشته اند و کارخانجات تولید تجهیزات پزشکی متعددی تاسیس شده و مشغول به فعالیت می باشند و همین وجود و رشد و توسعه این شرکت ها و کارخانجات می تواند به گسترش بازار کار این رشته نیز بیانجامد. برای جوانانی مشتاق تحصیل این رشته در خارج از کشور تحصیل رشته مهندسی پزشکی در اسلواکی مزیت های زیادی دارد که در این مطلب به آن اشاره می نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل فیزیک در اتریش

  1398/09/03 - 10:19:48
  تحصیل فیزیک در اتریش

  فیزیک یکی از رشته های علوم پایه می باشد که تقریبا زیربنای تمام رشته های فنی مهندسی است. این رشته از رشته های بسیار مهم در دنیا به شمار می رود و بسیاری از نخبگان و نوابغ در این رشته تحصیل کرده اند. کشور اتریش نیز به علت داشتن دانشگاه های بسیار معتبر در سطح اروپا و جهان و برندگان جایزه نوبل فیزیک؛ یکی از بهترین گزینه ها برای مشتاقان تحصیل فیزیک در خارج از کشور به شمار رود. در میان مشتاقان تحصیل یا ادامه تحصیل در رشته فیزیک، اشتیاق به تحصیل در خارج از کشور بسیار زیاد است. زیرا این رشته بسیار پژوهش محور و در عین حال تجهیزات محور است و تحصیل آن در کشوری صنعتی و پیشرفته مانند اتریش بسیار توجیه پذیر خواهد بود. در این مطلب به شرایط تحصیل در فیزیک در اتریش اشاره می نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مهندسی مواد در اسلواکی

  1398/08/24 - 11:09:41
  تحصیل مهندسی مواد در اسلواکی

  مهندسی مواد به عنوان یکی از بهترین رشته های مهندسی در سراسر دنیا همه ساله مشتاقان زیادی برای تحصیل دارد و به ویژه عده زیادی از جوانان از کشورهای در حال توسعه برای تحصیل این رشته به کشورهای اروپایی مهاجرت می کنند. زیرا تحصیل این رشته که از رشته های پایه و اساسی در زمینه صنعت به شمار می رود در کشورهای صنعتی اروپایی بسیار مناسب تر است. به علل مختلفی از جمله شرایط سهل تر اخذ پذیرش تحصیل مهندسی مواد در اسلواکی نسبت به سایر کشورهای اروپایی به ویژه عدم نیاز به ارائه مدرک زبان برای ورود به دانشگاه های این کشور، کشور اسلواکی را می توان یکی از ایده آل ترین مقاصد تحصیلی برای جوانان مشتاق تحصیل مهندسی مواد در اروپا دانست.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل رشته مهندسی پزشکی در اتریش

  1398/08/18 - 16:10:32
  تحصیل رشته مهندسی پزشکی در اتریش

  یکی از بهترین و با پرستیژترین و در عین حال مناسب ترین رشته ها از نظر درآمد در بازار کار در بسیاری از کشورهای دنیا رشته مهندسی پزشکی می باشد. این رشته در کشورهای پیشرفته و صنعتی بیشتر مورد توجه می باشد؛ زیرا در این کشورها صنایع تولید تجهیزات پزشکی صاحب نامی وجود دارد و به علت ارتباط تنگاتنگ صنعت و دانشگاه در این کشورها، هم امکان آموزش عملی و کاربردی برای دانشجویان مهیاست و هم دانشجویان می توانند با شرایط خوبی جذب کار شوند. از جمله این کشورها می توان به آلمان و اتریش دو کشور صنعتی اروپا اشاره کرد که دانشجویان ایرانی زیادی نیز مشتاق تحصیل در این کشورها هستند. در این مطلب قصد داریم به شرایط تحصیل رشته مهندشی پزشکی در اتریش بپردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل رشته مهندسی مواد در اتریش

  1398/08/10 - 12:57:11
  تحصیل رشته مهندسی مواد در اتریش

  مهندسی مواد یکی از بهترین رشته های مهندسی در دنیا به شمار می رود که بسیاری از دانشجویان نخبه همه ساله آن را برای تحصیل و نتیجتا زندگی و کار آینده خود بر می گزینند. حتی بسیاری نیز ترجیح می دهند این رشته را در کشورهای دیگر تحصیل کنند. طبیعتا بر اساس ماهیت این رشته، تحصیل آن در کشورهای صنعتی دنیا بسیار توجیه پذیر است. به عنوان مثال در میان کشورهای اروپایی تحصیل رشته مهندسی مواد در اتریش یکی از بهترین گزینه ها برای مشتاقان تحصیل این رشته در خارج از کشور به شمار می رود.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مهندسی شیمی در اسلواکی

  1398/08/05 - 11:49:52
  تحصیل مهندسی شیمی در اسلواکی

  صنایع شیمیایی در زمینه های مختلفی امروزه زندگی بشر را تحت تاثیر خود قرار داده و در هر زمینه ای ورود کرده اند. این کاربرد وسیع صنایع شیمیایی در بخش های مختلف زندگی  انسان خود گواه اهمیت تخصص هایی مانند مهندسی شیمی است. البته کار مهندسان شیمی فقط منحصر به شرکت ها و کارخانجات شیمیایی نیست.امروزه علم شیمی در اکثر زمینه های صنعتی ورود یافته و به شکل یکی از کاربردی ترین علوم شناخته می شود. به عنوان مثال در اکثر فرآیندهای تولیدی در صنایع، نمی توان بحث واکنش های شیمیایی و  فرآیندهای شیمیایی را کم اهمیت شمرد. در صنعت مصالح ساختمانی یکی از اصلی ترین علوم دخیل، علم شیمی است. در کشاورزی، امروزه علم شیمی یکی از اصلی ترین علومی است که به کمک متخصصان این رشته برای بارور کردن خاک و بهبود راندمان و همچنین از بین بردن آفات آمده است. در زمینه هایی مانند داروسازی نیز تقریبا اصلی ترین دانش دخیل در کار، شیمی می باشد. به همین علت است که بسیاری از جوانان به رشته مهندسی شیمی اقبال نشان می دهند. اما طبیعتا تحصیل این رشته در کشورهای صنعتی بسیار بهتر است چرا که اولا با تحصیل مهندسی شیمی در یک کشور صنعتی، دانشجو شانس دارد که جذب صنایع این کشور شود و از طرف دیگر در دوران تحصیل نیز به علت روابط بسیار نزدیک صنعت و دانشگاه در این کشورها، امکان به دست آوردن تجارب عملی در زمینه تخصصی تحصیلی، برای دانشجو به بهترین نحو مهیاست. یکی از کشورهای مناسب برای تحصیل مهندسی شیمی اسلواکی می باشد. تحصیل مهندسی شیمی در اسلواکی مزایای بسیاری دارد که در ادامه بیشتر به آن ها اشاره می نماییم. با ما همراه باشید.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل مهندسی کامپیوتر در اسلواکی

  1398/07/30 - 15:25:01
  تحصیل مهندسی کامپیوتر در اسلواکی

  رشته مهندسی کامپیوتر از محبوب ترین رشته های تحصیلی در میان جوانان در سراسر دنیا به شمار می رود. امروزه بسیاری از مسائل اصلی و روزمره زندگی انسان به کامپیوتر و دستکاه های دیجیتال مربوط به آن وابسته شده و تاثیر و نفوذ این سیستم ها در زندگی بشر هر روز سرعت بیشتری می گیرد. امروزه ما برای عادی ترین کارهای روزمره زندگی خود از کامپیوتر، موبایل، تبلت و سایر گجت ها بهره می بریم و اپلیکیشن ها و نرم افزارهایی که موجود هستند و مرتب برای راحتی کاربران به روز هم می شوند، خدمات بسیار مناسب و دارای کیفیت و سرعت عالی را به ما ارائه می نمایند که همین مورد موجب گسترش استفاده از آن ها نیز می شود. از این نظر این رشته در روزگار امروز از کاربردی ترین رشته ها محسوب شده و بازار کار بسیار گسترده ای هم دارد. به همین دلیل دانشجویان ایرانی زیادی هم ترجیح می دهند به تحصیل مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور اقدام کنند. یکی از بهترین گزینه ها برای این عزیزان تحصیل مهندسی کامپیوتر در اسلواکی است.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل روان شناسی در اسلواکی

  1398/07/25 - 09:42:59
  تحصیل روان شناسی در اسلواکی

  روان شناسی یکی از رشته های تحصیلی بسیار کاربردی در سراسر دنیا به حساب می آید که امروزه تاثیر شگرفی در علوم دیگر به ویژه مدیریت و کسب و کار هم پیدا کرده است. امروزه که رقابت بین کسب و کارها برای اختصاص دادن سهم بیشتری از بازار به خود راه افتاده است، علم روان شناسی به کمک دانش مدیریت کسب و کار شتافته و با تکنیک های خود به رونق کسب و کارها کمک شایانی می نماید. همچنین انسان برای گام نهادن در مسیر موفقیت در هر موضوعی نیاز به سلامت روح و جسم به صورت تواما دارد  و می دانیم که سلامت جسم بدون همراهی سلامت روح و روان تقریبا غیر ممکن است. از این رو رشته روان شناسی رشته ای بسیار کاربردی محسوب می شود و به همین علت عده زیادی مشتاق تحصیل روان شناسی در خارج از کشور هستند. برای این افراد تحصیل روان شناسی در اسلواکی نیز می تواند یک گزینه به حساب آید.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل معماری در اسلواکی

  1398/07/19 - 10:14:31
  تحصیل معماری در اسلواکی

  اگر در خیابان های شهر براتیسلاوا پایتخت اسلواکی قدم بزنید، بناهای بسیار زیبایی که معماری شبیه معماری فاخر شهر وین اتریش دارند را در این شهر مشاهده می فرمایید که این موضوع به علت قرابت فرهنگی این دو کشور همسایه است و بد نیست بدانیم که   اسلواکی مدتهای طولانی بخشی از کشور امپراتوری اتریش-مجارستان بوده و تقریبا ۹۰ سال است که از آن مستقل شده است و طبیعی است که فرهنگ اتریش روی بخش های مختلف این کشور از جمله معماری و شهرسازی تاثیر گذاشته باشد. همان طور که می دانیم اتریش را مهد هنر و معماری در اروپا می دانند و به همین جهت بسیاری از جوانان علاقه مند تحصیل معماری در اروپا، دانشگاه های اتریش را برای تحصیل خود انتخاب می کنند. اما با توجه به لزوم تسلط به زبان آلمانی و ارائه مدرک زبان برای ورود به دانشگاه های اتریش، و البته شرایط مناسب تحصیل معماری در اسلواکی، تحصیل در این رشته در دانشگاه های اسلواکی می تواند گزینه مناسبی برای مشتاقان تحصیل معماری در اسلواکی باشد.

   

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top